Atak Mail Site Haritası
Anasayfa Kurumsal Ürünler Ağırlık Cetveli Foto Galeri Referanslar İletişim
Toplu Metal
 
Hakkımızda
Köşebent
Elektrot
Çelik Hasır
Dekoratif Demir (Farforje)
Kariyer
Referanslar
Foto Galeri
 
 
Faaliyetlerimiz
 
Alt Yapı İşleri
Taahhüt ettiği tüm inşaat altyapı işlerini yüksek teknik standartlarda yapıp teslim ederek haklı bir başarıyı kazanmış olan Far İnşaat, her geçen gün bitirdiği yeni projelerle piyasada güven tazelemek3tedir.
 
   
   
Çevre Düzenleme İşleri
Her türlü çevre düzenleme ve yeşil alan tanzimi. Bordür kilitli parke taşı kayrak taşı çimleme rulo hazır çim ağaçlandırma çiçeklendirme v.b. ile çevre düzenleme ve tüm yapılar için tel üretimi ve montajı işlerini profesyonel hizmet anlayışıyla ve birinci sınıf işçilik ile gerçekleştirmekteyiz.
 
   
   
Kaba İnşaat İşleri
Kaba inşaat işleriniz sorunsuz, garantili, itina ile yapılmaktadır. Fabrika, tatil köyü, konut, okul v.b. işlerde betonarme kısmının yanında, izolasyon, drenaj ve dolgu işleri, çatı kapatmaları.
 
   
   
Brüt İnşaat İşleri
Fabrika ve iş merkezlerinde peri ve peliwood malzemesi ile fuga çıtalı temiz betonarme yüzeylerleri elde etmek, isteğe bağlı olarak bu yüzeylerin boyanması veya doğal olarak muhafaza edilmesi.
 
   
   
İnce İnşaat İşleri
inşaat üzerine malzemeli yada malzemesiz işleri yapmaktayız.kara sıva,alçı sıva,kayrak taş kaplama, mermer, seramik, çatı, asma tavan ,demir doğrama, pergule ,havuz, betebe, duvar örme, bims duvar örme, ısı yaltımlı dış cephe mantolama, taş duvar, bilimum inşaat işlerriniz özel itina ile yapılır.
 
 
     
     
Anasayfa Kurumsal Referanslarımız İletişim Site Haritası